Illy

illy_mielone

Illy jest pierwszą firmą, która otrzymała prestiżowy certyfikat DNV, nagradzający jakość całości łańcucha produkcyjnego kawy: od momentu zebrania ziaren, poprzez ich palenie, aż do dostarczenia produktu na półki sklepowe. Illy ściśle współpracuje z macierzystymi fabrykami kawy, dostarczając im swojej szerokiej, zdobytej na przestrzeni lat, wiedzy i solidnie płacąc za jakość ziaren, które wychodzą z fabryk i które mają zostać poddane paleniu w palarniach Illy.

Illy to marka kawy palonej w Trieście we Włoszech. Mieszanka jest pakowana w postaci całych ziaren, kawy mielonej i innych. Kawy pakowane są przeważnie w pojemnikach stalowych pod ciśnieniem. Obecnie Illy jest dużą międzynarodową korporacją, sprzedającą swoje produkty kawowe w około 131 krajach na całym świecie. Grupa Illy składa się z kilku spółek zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Francji, Niemczech, Hiszpanii i krajach Beneluksu. Grupa zatrudnia około 700 osób. Firma Illy kupuję wyłącznie kawę z gatunku arabika, głównie z Brazylii, ale także z Kolumbii, Indii i krajów Afryki i Ameryki Środkowej.

PRODUKTY

W naszej hurtowni znajdą Państwo topowe produkty palarni Illy:

Illy Espresso In Grani 250 g i 3 kg (kawa ziarnista),
Illy Espresso Macinato 250 g, Illy Moka 250 g, Illy Deca 250 g (kawy mielone),
Illy Espresso Cialde Single Servings 18 szt. i 36 szt. (saszetki E.S.E.).

Rodzaje kaw Illy dostępne w naszej hurtowni: kawa ziarnista, kawa mielona, saszetki E.S.E. . Wielkość opakowań: 125 g, 250 g, 500 g, 3 kg.

Sprawdź produkty Illy w sklepie Kawa365.pl!
Zapytaj o cenę hurtową kaw Illy!